Regionalny Przedstawiciel Handlowy (branża okołobudowlana)

Adore Sp. z o.o.

Gdynia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Jesteś osobą, dla której praca z celem jest motywatorem i konsekwentnie dążysz do jego realizacji?

Sprzedaż traktujesz jako wyzwanie, któremu bez problemu sprostasz?

Cechuje Cię pewność siebie i naturalna łatwość nawiązywania relacji z ludźmi?

Dla Naszego Klienta – prężnie rozwijającej się spółki z branży budowlanej – poszukujemy właśnie CIEBIE!

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Nr referencyjny: HUT/06/2015
Lokalizacja: Gdynia

Zakres obowiązków:

- Rozwój sprzedaży na powierzonym obszarze woj. pomorskiego oraz osiąganie założonych wskaźników sprzedażowych
- Tworzenie własnego portfolio klientów oraz dbałość o utrzymywanie pozytywnych i trwałych relacji z klientami
- Proponowanie klientom produktów firmy, a także prowadzenie skutecznych negocjacji handlowych
- Dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta poprzez m.in.ścisłą współpracę z działami realizacji
- Przygotowywanie bieżących ofert i przetargów oraz ich aktualizacja
- Monitorowanie i analizowanie danych rynkowych oraz działań konkurencji

Oferujemy:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Wynagrodzenie składające się z części stałej oraz atrakcyjnego systemu premiowego
- Pracę w stabilnej firmie, wysoce cenionej na rynku
- Szansę poszerzenia doświadczeń zawodowych
- Niezbędne narzędzia do pracy (samochód, komputer, telefon)

Wymagania

- Min. roczne doświadczenie w sprzedaży asortymentu z branży ogólnobudowlanej/ stalowej/ spawalniczej/ maszynowej
- Gotowość do częstych wyjazdów służbowych
- Wysokie kompetencje handlowe, a także nastawienie na realizowanie założonych celów sprzedażowych
- Umiejętność rozumienia i precyzowania potrzeb biznesowych klienta
- Prawo jazdy kat. B

Numer licencji: 8736

Prezentacja firmy

„Łączenie wiedzy doświadczenia i zrozumienia potrzeb wszystkich p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi