Klient InfoPraca.pl

Regionalny Przedstawiciel Handlowy (B2B)

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Elbląg - Ostróda - Olsztyn - Ełk - Giżycko - Szczytno

Opis stanowiska:

  • Poszerzanie rynku odbiorców (B2B) w granicach podległego obszaru
  • Profesjonalne doradztwo produktowe
  • Aktywna sprzedaż produktów z portfolio firmy na powierzonym terytorium
  • Realizacja założonych planów sprzedażowych
  • Mobilna praca w terenie przez 5 dni w tygodniu
  • Bodowa pozytywnego wizerunku przedsiębiorstwa

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w aktywnym pozyskiwaniu klientów
  • Wprawa w sprzedaży bezpośredniej w kanale B2B lub D2D
  • Znajomość lokalnego rynku
  • Prawo jazdy kat. B
  • Samodzielność i biegłość w organizacji czasu
  • Wytrwałość i skrupulatność w dążeniu do celu
  • Pozytywne nastawienie i pragnienie rozwoju

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Stałe wynagrodzenie i atrakcyjny systemem premiowo-prowizyjny
  • Nowoczesne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
  • Szkolenie wdrożeniowe oraz rozbudowany pakiet kursów rozwojowych
  • Jasną i realną ścieżkę kariery
  • Nieustające wsparcie doświadczonej kadry managerskiej oraz trenerskiej
  • Szeroko rozbudowany system dodatkowych benefitów (ubezpieczenie grupowe,
  • karta sportowa)

Mile widziani kandydaci z doświadczeniem w branży FMCG, posiadający zdolność tworzenia własnego portfela klientów.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.