Regionalny Przedstawiciel Handlowy / Account Manager

Intra-job sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

  • nawiązywanie, rozwijanie i podtrzymywanie kontaktów handlowych;
  • stworzenie i budowanie bazy Klientów;
  • utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z pozyskanymi Klientami;
  • pozyskiwanie nowych zleceń;
  • planowanie i przeprowadzanie efektywnych spotkań indywidualnych i grupowych z
  • Klientami,
  • rzetelne i terminowe planowanie oraz raportowanie aktywności i wyników oraz
  • stworzenie oferty handlowej.

Wymagania

  • minimum 5 lat doświadczenia jako przedstawiciel handlowy;
  • wysokie kompetencje sprzedażowe;
  • łatwość nawiązywania relacji;
  • wysoka kultura osobista i odpowiedzialność;
  • prawo jazdy kat. B;
  • mile widziane doświadczenie w branży medycznej, farmaceutycznej lub pokrewnej;

Prezentacja firmy

Jesteśmy wschodzącą agencją pracy, działamy na terenie Unii Europejskiej... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
2 500PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
prowizja
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Doradztwo / Konsulting