Regionalny Przedstawiciel ds. Sprzedaży

Perfect Consulting

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta - innowacyjnej firmy z branży spedycyjnej poszukujemy osoby na stanowisko

Regionalny Przedstawiciel ds. sprzedaży

Nr referencyjny: 130/07/2019

Miejsce pracy: Warszawa

Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie:

Pozyskiwanie Klientów w obszarze zleceń spedycji logistycznej i morskiej;

Spotkania z Klientami i budowanie długotrwałych relacji;

Prowadzenie rozmów telefonicznych i korespondencji z Klientami;

Realizacja planu sprzedaży

Stała współpraca z działami operacyjnymi w obszarze wycen zapytań;

Oferujemy:

Bardzo dobre warunki pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

Dodatkowe benefity (m.in. kartę multisport, ubezpieczenie grupowe, szkolenia wewnętrzne i inne);

Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w branży TSL

Niezbędne narzędzia pracy

Pracę w przyjaznym zespole

Wymagania

Mile widziana znajomości rynku TSL oraz zagadnień związanych z frachtem lotniczym i morskim;
Dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie;
Znajomości pakietu MS Office (Word, Excel);
Posiadania prawa jazdy kat.B;
Nastawienia na wyniki i realizację celów
Umiejętności pracy samodzielnej i w zespole

Prezentacja firmy

Perfect Consulting, ekspert w zakresie doboru personelu oraz diagnozy i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców