Regionalny Przedstawiciel ds. Sprzedaży w segmencie Stalowych Profili Zamkniętych i Rur

Drozapol-Profil S.A.

Bydgoszcz, Śląsk, Szczecin, Gdańsk, Poznań, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

• Budowanie i utrzymanie efektywnych relacji z klientami na podległym terenie
• Tworzenie nowych szans biznesowych realizując sprawdzone procesy pozyskiwania klientów
• Kreowanie i promowanie wizerunku firmy
• Przygotowywanie ofert handlowych
• Realizację strategii sprzedaży firmy
• Prowadzenie rozmów na szerokim szczeblu na temat działalności klienta oraz jego problemów i kierunku rozwoju

Wymagania

• Znajomość rynku wyrobów stalowo-hutniczych , preferowana znajomość rynku profili zamkniętych i rur
• Doświadczenie w handlu wyrobami hutniczymi - warunek konieczny
• Wykształcenie średnie lub wyższe
• Czynne prawo jazdy kat. B
• Znajomość technik sprzedaży i negocjacji
• Umiejętność pracy pod presją czasu
• Umiejętność budowania długofalowych relacji z klientem
• Rzetelność, uczciwość, odpowiedzialność
• Wysoka determinacja i motywacja na osiągnięcie sukcesu
• Gotowość do pracy w terenie
• Dobra znajomość pakietu Mc Office

Prezentacja firmy

Drozapol-Profil S.A. to ogólnopolski dystrybutor wyrobów hutniczych. Fir... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management