REGIONALNY PRZEDSTAWICIEL ds. SPRZEDAŻY URZĄDZEŃ MEDYCZNYCH

FutureMD

Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta

wyłącznego dystrybutora specjalistycznego sprzętu zabiegowego i diagnostycznego z zakresu Medycyny Estetycznej

poszukujemy osoby z doświadczeniem na stanowisko:

Region: woj. zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna w swoim regionie za aktywną i skuteczną promocję wśród lekarzy urządzeń firmy.

Oczekiwania:

• wykształcenie wyższe

• doświadczenie w branży medycyny estetycznej i na podobnym stanowisku

• mile widziane doświadczenia w sprzedaży urządzeń medycznych

• łatwość nawiązywania kontaktów

• umiejętności negocjacyjno-handlowe

• wysoka skuteczność działania

• nastawienie na realizację ambitnych celów

• dobra organizacja

• umiejętności prezentacji i umiejętności szkoleniowe

• znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

• aktualne prawo jazdy kat. B

• gotowość do odbywania częstych podróży służbowych

Oferujemy:

• interesującą, samodzielną oraz odpowiedzialną pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole

• atrakcyjny, premiowy system wynagrodzeń uzależniony od wyników i wkładu w rozwój firmy

• możliwość rozwoju zawodowego

• niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, komputer, telefon

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego wraz ze zdjęciem.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą doradczo szkoleniową. Codziennie pracujemy nad tym... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia