Opis stanowiska pracy

Jeżeli masz doświadczenie w branży OZE lub w sprzedaży bezpośredniej innych

produktów czy usług, lubisz kontakt z ludźmi, jesteś ukierunkowany na wynik,

masz wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne...

i szukasz ciekawej pracy...

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU !!!

Oferujemy:

- wysoki % od każdej sprzedaży

- prace w stabilnej firmie

- możliwość doskonalenia zawodowego

- praca w najbardziej obiecującej branży w Polsce

Wymagania

- doświadczenie min 1 rok na podobnym stanowisku

- dobra organizacja pracy

- wysoka komunikatywność i prezencja

Osoby, które wykażą się wynikami mogą dostać:

= podstawę

= ryczałt na paliwo

= samochód służbowy

= inne narzędzia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o składanie aplikacji (CV, list motywacyjny) elektronicznie.

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)

Prezentacja firmy

meMM są świetnie zmotywowanymi i brylującymi liderami sprzedaży bezpośre... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/06/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
ryczałt na paliwo, samochód służbowy, inne narzędzia pracy
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi