Regionalny Przedstawiciel ds. Handlowych

Bateam Wytwórnia Zabawy

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

-aktywne pozyskiwanie oraz nawiązywanie nowych kontaktów handlowych
-prezentowanie dedykowanych ofert produktowych
-prowadzenie negocjacji handlowych i skuteczna sprzedaż produktów i usług firmy
-analizowanie danych rynkowych oraz raportowanie realizowanych działań

Wymagania

min. 2-3-letnie doświadczenie w sprzedaży na podobnym stanowisku
doświadczenie w telefonicznym kontakcie z Klientem - skuteczne umawianie spotkań, obsługa posprzedażowa
wykształcenie min. średnie pełne
samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej
bardzo dobra prezencja i wysoka kultura osobista
zorientowanie na osiąganie założonych celów sprzedażowych
bardzo dobre zdolności komunikacyjne i negocjacyjne
dobra znajomość obsługi komputera i środowiska internetowego
znajomość branży event sektora B2B będzie dodatkowym atutem
czynne prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

nienormowany czas pracy
duża swoboda i samodzielność w działaniu
wysoka prowizja sprzedażowa [praca w oparciu o własną działalność gospodarczą]
dodatkowa premia kwartalna uzależniona od realizacji planów sprzedażowych
niezbędne narzędzia pracy
szkolenia produktowe, coaching

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Prezentacja firmy

Firma BATEAM zajmuje się fachową organizacją i obsługą firm

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management