Regionalny menedżer sprzedaży (m/k)

Trenkwalder Polska

Rzeszów, podkarpackie

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Miejsce pracy: Rzeszów
Obowiązki:
  • rozwój nowego biznesu w podległym regionie poprzez nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami w zakresie usług doradztwa personalnego (praca tymczasowa, rekrutacje stałe, konsulting hr),
  • pełnienie funkcji doradcy biznesowego dla klientów i wskazywanie rozwiązań odpowiadających na ich potrzeby,
  • realizowanie indywidualnego celu sprzedażowego w oparciu o firmową strategię sprzedaży i politykę cenową,
  • realizacja procesu sprzedaży zgodnie z obowiązującymi w firmie standardami,
  • współpraca z dziełem operacyjnym w zakresie warunków realizacji kontraktów.
Wymagania:
  • doświadczenie w relacjach biznesowych z osobami decyzyjnymi w działach HR,
  • umiejętność badania potrzeb i nieuświadomionych potrzeb klienta poprzez bardzo aktywne słuchanie i właściwe techniki dialogu,
  • umiejętność rzeczowego argumentowania, skutecznego negocjowania i zamykania sprzedaży,
  • dojrzała postawa biznesowa i umiejętność budowania partnerskich relacji z klientami,
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • interesującą i pełną wyzwań pracę w firmie będącej w ścisłej czołówce usług HR na rynku światowym,
  • rozwój w ramach sprzedaży wieloproduktowej,
  • możliwość rozwoju w strukturach naszej organizacji,
  • przyjazną i wspierającą atmosferę pracy,
  • realny wpływ na kształtowanie strategii sprzedaży,
  • pracę w międzynarodowym środowisku w ramach globalnej organizacji,
  • pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, karta sportowa),
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę (wynagrodzenie zasadnicze + premia).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Agencja zatrudnienia nr cert. 136.