Regionalny Menedżer ds. Sprzedaży

Michael Page

Poznań, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

W związku z intensywnym rozwojem firmy w Polsce poszukujemy osoby na stanowisko Regionalnego Menadżera ds. Sprzedaży z odpowiedzialnością za region północno - zachodniej Polski.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży FMCG, producent wysokiej jakości produktów cukierniczych

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za rozwój istniejącego portfolio klientów oraz pozyskiwanie nowych partnerów do współpracy
  • Dbałość o utrzymanie pozytywnych relacji biznesowych z dotychczasowymi Klientami
  • Zarządzanie powierzonymi planami sprzedaży w podległym obszarze
  • Realizacja i kontrola budżetu
  • Analizowanie potencjału rynkowego w podległym regionie
  • Zapewnienie wysokich standardów jakości obsługi klienta

Profil kandydata

  • Doświadczenie na podobnych stanowisku w branży spożywczej (mile widziane doświadczenie w branży cukierniczej)
  • Mile widziane wykształcenie z obszaru technologii żywności lub ekonomii
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (praca w środowisku anglojęzycznym)
  • Gotowość do częstych podróży służbowych (ok. 80% czasu pracy)
  • Wysoko rozwinięte zdolności: komunikacyjne, negocjacyjne, analityczne
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz zarządzania czasem własnym
  • Nastawienie na realizację celów oraz optymizm i energia w działaniu

Oferujemy

  • Praca w prestiżowej, międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na polskim rynku
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, bogaty pakiet benefitów pozapłacowych)
  • Duża odpowiedzialność biznesowa i samodzielność w działaniu
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Poznań
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page