Regionalny Menadżer Sprzedaży

Profika Sp. z o.o.

Biała Podlaska, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Profika Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisko Regionalnego Menadzera Sprzedaży do biura w Białej Podlaskiej.

Do zadań nowozatrudnionej osoby będzie należało:

  • telefoniczny kontakt z Klientami biznesowymi;
  • pozyskiwanie i obsługa Klientów biznesowych w zakresie ubezpieczeń oraz produktów finansowych (leasing, faktoring, kredyty);
  • wizyty w siedzibach Klientów;
  • współpraca z brokerami ubezpieczeniowymi, likwidatorami szkód oraz analitykami finansowymi.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę lub innej dopasowanej do pracownika,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • etyczną kulturę organizacyjną.

Wymagania

Od kandydatów wymagamy:

  • proaktywności;
  • kultury osobistej i umiejętności prowadzenia rozmów biznesowych;
  • umiejętności obsługi komputera (word, excel);
  • wiedzy z zakresu ubezpieczeń lub produktów finansowych
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń, leasingu (przedstawiciel handlowy, agent ubezpieczeniowy) lub w doświadczenie w pracy w call center (wymagany kontakt telefoniczny z Klientem);
  • mile widziane wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów;
  • własny samochód będzie dodatkowym atutem (dodatek do wynagrodzenia w formie kilometrówki lub ryczałtu na paliwo)

Prezentacja firmy

Jesteśmy grupą Spółek z branży finansów i ubezpieczeń specjalizującą si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Ubezpieczenia