REGIONALNY MANAGER SPRZEDAŻY

Klient InfoPraca.pl

śląskie, śląskie

Od: Klient InfoPraca.pl
Miejsce pracy: śląskie

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca Finanse

Przeglądasz tę ofertę, to szukasz z pewnością rozwoju swojej kariery.

Już czas zrobić, pierwszy krok i zgłoś się na rekrutację, a zmienisz, to czego szukasz.

Poszukujemy ambitnej i dynamicznej osoby, która będzie otwarta na wyzwania i chętnie przyłączy się do zespołu Sprzedaży, wysyłając aplikację na:

REGIONALNY MANAGERA SPRZEDAŻY

 do Twoich obowiązków będzie należała praca na terenie województwa śląskiego, w branży bankowej, zarządzanie podległymi oddziałami bankowymi.

Idealny/a kandydat/ka posiada:

•    Doświadczenie na stanowisku managerskim w strukturach finansowych - bankowych,

•    Dobra znajomość rynku finansowego, mile widziana wiedza o rynku poza-bankowym,

•    przygotowywanie raportów,

•    Doświadczenie w rekrutacji zespołów sprzedażowych,

•    Umiejętności planowania i zarządzania budżetem,

•    Zdolność analitycznego i strategicznego myślenia,

•    Wysokie kompetencje interpersonalne,

•    Umiejętności zarządcze,

•    Wykształcenie wyższe,

•    Prawo jazdy kat. B,

Twoje zadania:

•    Realizacja założonych planów sprzedaży,

•    Wdrażanie strategii sprzedażowej w podległym regionie,

•    Wsparcie i motywowanie pracowników regionu w ramach wykonywania  zadań sprzedażowych,

•    Raportowanie wyników,

•    Analiza efektywności działań sprzedażowych,

•    Zarządzanie i koordynowanie pracy kierowników i pracowników w podległym regionie,

•    Rekrutacja osób do podległego zespołu,

Zyskujesz:

•    Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie,

•    Atrakcyjny system wynagradzania (podstawa plus system premiowy),

•    Narzędzia pracy adekwatne do zajmowanego stanowiska (laptop, telefon, samochód służbowy),

•    Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju,

•    Pakiet benefit