Regionalny Manager Sprzedaży usług HR

Full Job Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Ogólnopolska firma z branży HR o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje osoby na stanowisko: Regionalny Manager Sprzedaży usług HR

Zakres obowiązków
• Aktywna sprzedaż produktów i usług w obszarze HR
• Budowanie długofalowych relacji z Klientami
• Realizacja założonych celów sprzedażowych
• Negocjowanie warunków współpracy z Partnerami biznesowymi

Wymagania:
• Doświadczenie w zakresie sprzedaży usług branży HR lub/i doświadczenie w sprzedaży usług B2B;
• Wysokie umiejętności interpersonalne;
• Bardzo wysoka motywacja i samodyscyplina
• Zaangażowanie
• Gotowość do wyjazdów służbowych
• Prawo jazdy Kat. B

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie
• Podstawę + system prowizyjny uzależniony od osiąganych wyników
• Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
• Możliwości rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą serwisu infopraca.pl
Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Full Job Sp. z o.o. to ogólnopolska firma świadcząca kompleksowe ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja