Regionalny Manager Sprzedaży (ubezpieczenia grupowe)

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla jednego z naszych Klientów - dynamicznej firmy ubezpieczeniowej - prowadzimy obecnie rekrutację na stanowisko:

Regionalny Manager Sprzedaży (ubezpieczenia grupowe)Miejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • realizacja planów sprzedażowych ubezpieczeń grupowych w podległym regionie (woj, małopolskie i podkarpackie);
  • utrzymywanie relacji z obecnymi partnerami oraz pozyskiwanie do współpracy nowych partnerów biznesowych (pośrednicy finansowi, multiagencje, brokerzy);
  • działania cross-sellingowe w ramach grupy kapitałowej;
  • prowadzenie szkoleń produktowych, przygotowywanie ofert i prezentacji, wsparcie merytoryczne w obszarze produktów ubezpieczeń grupowych na życie sprzedawanych przez sieć zewnętrzną;
  • wsparcie pracowników sieci zewnętrznej w spotkaniach z klientami;
  • raportowanie do  Dyrektora Ubezpieczeń Grupowych (Centrala).

Nasz Klient oczekuje:

  • doświadczenia w sprzedaży ubezpieczeń na życie - warunek konieczny;
  • doświadczenie w sprzedaży ubezpieczeń grupowych - duży atut;
  • doświadczenie w koordynacji współpracy z partnerami zewnętrznymi - mile widziane;
  • skuteczności i silnej orientacji na cel;
  • samodzielności, proaktywności, systematyczności i zaangażowania;
  • otwartości na pracę mobilną, związaną z podróżowaniem w regionie;
  • wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych;
  • prawa jazdy kat. B.

Zatrudnionej osobie nasz Klient zapewni:

  • ciekawą, rozwojową pracę pełną wyzwań zawodowych na stanowisku samodzielnym;
  • umowę o pracę;
  • podstawę wynagrodzenia i atrakcyjny system premiowy;
  • narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy);
  • prywatną opiekę medyczną.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.