Regionalny Manager Sprzedaży i Obsługi Klienta

Akademia Szybkiego Czytania o. Małopolski

Rudawa, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jako międzynarodowa korporacja finansowa od kilkunastu lat obserwujemy dynamiczny rozwój rynku polskiego oraz sukces naszych ludzi.

Wierzymy, że odpowiednie wsparcie wykwalifikowanej kadry Specjalistów oraz Managerów pozwoli i Tobie na udział w obecnej transformacji.

Obecnie firma prowadzi nabór na stanowisko:

Wymagania

Oczekujemy:

- min 1 rok doświadczenia w kontakcie z klientem,

- doświadczenie w zarządzaniu procesem sprzedaży własnej oraz obsługi klienta

- umiejętność pracy pod presją czasu w zmieniających się warunkach rynkowych

- wysoko rozwinięte zdolności managerskie

- samodyscyplina

Oferujemy:

- stabilne warunki zatrudnienia

- atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa + prowizja)

- czynny udział w kształtowaniu polityki firmy

- możliwość awansu zawodowego

- atrakcyjny pakiet szkoleń podstawowych oraz specjalistycznych

informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

W CV prosimy o zawarcie klauzuli:

Prezentacja firmy

Firma organizująca kursy szybkiego czytania i poprawy koncentracji.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management