Regionalny Koordynator Sprzedaży

Agencja Headhunters

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Headhunters Agencja Pracy to polska firma świadcząca usługi w zakresie konsultingu personalnego na rynku krajowym i zagranicznym. Trzon działalności Oddziału w Katowicach to procesy rekrutacyjno - selekcyjne głównie w oparciu o metodę direct oraz executive search na stanowiska średniego i wyższego szczebla. Headhunters figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 7132.
Dla naszego Klienta, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

opracowanie i realizację planu sprzedaży
analizę oraz sporządzanie bieżącej listy maszyn i urządzeń produkowanych/planowanych przez klienta
ofertowanie i sprzedaż produktów (kontakt telefoniczny, mailowy oraz spotkania face2face)
udzielanie wsparcia technicznego i koncepcyjnego klientom
aktywną współpracę i pomoc klientom w procesie wdrażania aplikacji, a także utrzymywanie długotrwałych kontaktów handlowych
realizację zamówień klientów
realizację miesięcznego budżetu sprzedaży
działania marketingowe (uczestnictwo w targach i prezentacjach)
raportowanie działań (raporty tygodniowe, miesięczne i kwartalne)

Wymagania:

wykształcenie wyższe inżynierskie
prawo jazdy kat. B
bardzo dobra znajomość rynku producentów maszyn (OEM) w regionie północnej Polski (woj. warmińsko – mazurskie, pomorskie, zachodnio pomorskie) poparta udokumentowanymi sukcesami sprzedażowymi
dodatkowym atutem znajomość rynku użytkowników końcowych (EU)
umiejętność w identyfikowaniu szans sprzedażowych i prowadzenia złożonych procesów sprzedażowych
umiejętność budowania i utrzymywania trwałych relacji z klientem
zdolność absorpcji wiedzy z zakresu automatyki przemysłowej i budowy maszyn
przedsiębiorczość, otwartość na nowe trendy w przemyśle oraz gotowość na wyzwania biznesowe
znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie + prowizja
interesującą pracę w szybko rozwijającej się międzynarodowej firmie, w miłej i przyjaznej atmosferze z dynamicznym zespołem
możliwość ciekawego rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji
aktywny rozwój zawodowy, w tym szkolenia biznesowe, studia podyplomowe, seminaria przedsiębiorczości, wyjazdy na targi międzynarodowe.

Prezentacja firmy

Agencja Pracy Headhunters to cztery oddziały zlokalizowane w Szczecinie,... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inne