Regionalny Koordynator ds. Projektów Inwestycyjnych

IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kraków

Zadania / obowiązki:

  • Zbieranie i systematyzowanie informacji o projektowanych inwestycjach budowlanych, poszukiwanie możliwości zastosowań systemów oferowanych przez firmę.
  • Realizacja założonego budżetu sprzedażowego poprzez poszukiwanie nowych kontaktów handlowych i pozyskiwanie klientów, w tym w szczególności budowanie relacji biznesowych z Inwestorami, Generalnymi Wykonawcami oraz Architektami.
  • Stała współpraca z Inwestorami, Generalnymi Wykonawcami i Architektami.
  • Penetracja rynku, rozpoznanie konkurencji.
  • Prezentacje systemowe dla Architektów, Inwestorów, Generalnych Wykonawców.
  • Aktywny udział w promocji produktów oferowanych przez firmę (prezentacje, konferencje, eventy, targi branżowe).

Oczekiwania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży inwestycyjnej (w oparciu o Inwestorów, Architektów i Generalnych Wykonawców).
  • Doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu nowych Klientów.
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji biznesowych.
  • Nastawienie na realizację celów.
  • Duża samodzielność.
  • Gotowość do podróży służbowych w rejonie.
  • Prawo jazdy kat. B.

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Wysokie premie uzależnione od wyników,
  • Dużą samodzielność w pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.