Regionalny Koordynator Aptek - Łódź

Apteka Słoneczna

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Apteka słoneczna to prężnie rozwijająca się polska sieć aptek. Jesteśmy obecni na rynku od 15 lat, w tym czasie otworzyliśmy 190 aptek i zatrudniamy około 3000 farmaceutów.  Naszym priorytetem jest najwyższa jakość obsługi i pełne zadowolenie pacjenta.

Kogo poszukujemy?

Kandydatów na stanowisko:

REGIONALNY KOORDYNATOR APTEK

Gdzie?

woj. ŁÓDZKIE

Zadania do wykonania:

  • dbanie o jak najwyższą jakość obsługi pacjenta

  • zarządzanie i koordynowanie pracy kierowników oraz personelu aptek

  • nadzór nad wykonywaniem polityki sprzedażowej i zakupowej firmy

  • rekrutacja pracowników

  • odpowiedzialność za otwieranie nowych aptek

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe farmaceutyczne

  • doświadczenie na kierowniczym stanowisku w farmacji

  • wysoko rozwinięte umiejętności menedżerskie

  • bardzo dobre zdolności komunikacyjne

  • umiejętność zarządzania zespołem

  • prawo jazdy kat.b

  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie

Oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie o silnej pozycji na rynku

  • atrakcyjne wynagrodzenie z tytułu umowy o pracę

  • pełną wyzwań pracę w zgranym zespole

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • narzędzia do pracy – komputer oraz samochód służbowy (mercedes glc coupe)

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesyłanie CV za pomocą formularza dostępnego na stronie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.