Regionalny Koordynator Aktywacji Konsumenckich

Adecco Poland Sp. z o.o.

Rzeszów, podkarpackie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Rzeszów

Zadania:

  • Aktywny udział w rozwoju aktywności konsumenckich w powierzonym rejonie,
  • Wdrażanie i realizacja strategii marketingowej,
  • Motywowanie i wspieranie podległego zespołu,
  • Nadzór nad realizacją wyznaczonych celów,
  • Rekrutacja i szkolenie kandydatów na Supervisorów podległych zespołów,
  • Kontrola parametrów marketingowych według obowiązujących kryteriów.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Doświadczenie w branży FMCG,
  • Minimum 3-letniego doświadczenia na stanowisku: Supervisor lub podobnym,
  • Doświadczenie na stanowiskach związanych z aktywacją konsumencką w dziale sprzedaży i/lub marketingu,
  • Doświadczenie w zarządzaniu grupą osób,
  • Gotowość do pracy w systemie wtorek-sobota,
  • Mobilność,
  • Prawo jazdy kat. B (doświadczenie w prowadzeniu samochodu),
  • Dobra znajomość obsługi komputera i pakietu Open Office oraz MS Office,
  • Rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • Przedsiębiorczość i dobra organizacja pracy,
  • Komunikatywność i zaangażowanie,
  • Umiejętność planowania.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie przez Adecco Consulting w oparciu o umowę o pracę kodeksową i oddelegowanie do Klienta,
  • Pracę pełną wyzwań i możliwości w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w dynamicznej branży,
  • Niezbędne narzędzia do pracy - laptop, telefon, samochód służbowy,
  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta sportowa i Adecco+ Club,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń.

Numer referencyjny: KS
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.