ManpowerGroup Sp. z o.o.

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Miejsce pracy: Wrocław, Legnica, Wałbrzych

Twoje zadania to:

Aktywne pozyskiwanie nowych klientów na podległym terenie
• Uczestnictwo w targach, seminariach, prezentacjach branżowych

O Tobie:

Dobrze znasz branżę hvac
• Masz doświadczenie w sprzedaży urządzeń przemysłowych do zakładów produkcyjnych
• Posiadasz prawo jazdy kat. B
• Komunikatywnie posługujesz się językiem angielskim
• Cenisz sobie samodzielność oraz zaufanie w swojej pracy

Co oferujemy:

Umowę o pracę, pierwsza na okres 6 miesięcy, kolejna na czas nieokreślony
Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
Pracę w szwedzkiej firmie, wysoko ceniącej wartości oraz pracownika
Laptop, telefon oraz samochód służbowy (również do użytku prywatnego)
• Szkolenie wdrożeniowe w siedzibie firmy oraz wsparcie w początkowym okresie pracy

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials