Regionalny Kierownik Sprzedaży

Adecco Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie zespołem podległych przedstawicieli handlowych
  • Planowanie pracy przedstawicieli handlowych, ustalanie celów, budżetu, KPI
  • Weryfikacja i ocena realizacji celów oraz budżetu przez podległych pracowników
  • Prowadzenie szkoleń podnoszących kwalifikacje i umiejętności podległego zespołu
  • Sprzedaż i dystrybucja produktów firmy do kluczowych klientów w kanale nowoczesnym
  • Utrzymywanie stałych i pozytywnych relacji z klientami firmy
  • Raportowanie do country managera

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy w obszarze sprzedaży - min. 5 lat
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku managerskim - min. 2 lata
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - min. B2
  • Umiejętności sprzedażowe, umiejętność pracy z klientem
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i przywódcze
  • Gotowość do podróży służbowych (w Polsce)
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Umowa o pracę za pośrednictwem Adecco
  • Stabilne zatrudnienie od zaraz
  • Praca na pełny etat (poniedziałek - piątek, elastyczne godziny pracy)
  • Wynagrodzenie: podstawa + premia kwartalna
  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, auto służbowe
  • Szkolenie wdrażające w obowiązki i wprowadzające w profil firmy
  • Praca w dużej, międzynarodowej, rozpoznawalnej firmie o stabilnej pozycji na rynku

Numer referencyjny: RKS/WA2/122019/MD
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.