Regionalny Kierownik Sprzedaży

HR Bank

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Zarządzanie relacjami z Klientami na podległym terenie
  • Rozbudowa sieci Partnerów Handlowych oferujących produkty firmy
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów
  • Udział w targach branżowych
  • Raportowanie przebiegu i wyników pracy

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia technicznego
  • Prawa jazdy kat. B, obsługi komputera
  • Dobra znajomości jęz. niemieckiego
  • Doświadczenia w sprzedaży, doradztwie - obrabiarki do metalu (frezarki, szlifierki, itp.)
  • Kompetencji interpersonalnych pozwalających na budowanie i utrzymywanie trwałych, pozytywnych relacji z Klientami
  • Dyspozycyjności pozwalającej na odbycie częstych wyjazdów służbowych
  • Wysokiej samodyscypliny w organizacji pracy
  •  Gotowości do dużego zaangażowania

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe dopełnione atrakcyjnym systemem premiowym
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Szkolenia w Szwajcarii
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

Doradztwo personalne HR Bank, specjalizuje się w rekrutacji pracowników ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Inżynieria