REGIONALNY KIEROWNIK SPRZEDAŻY

INTIMISSIMI

Warszawa, mazowieckie

INTIMISSIMI

Firma CALZ POLSKA Sp. z o.o.

Przedstawiciel marek

CALZEDONIA INTIMISSIMI TEZENIS

Posiadająca w Polsce ponad 130 sklepów

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Poszukujemy miłośników mody oraz słonecznej Italii, którzy chcieliby z nami tworzyć nową wizję w zakresie zarządzania personelem w sklepach i udoskonalać standardy obsługi klienta

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie siecią podlegających punktów handlowych;
  • Realizacja założonych wyników sprzedażowych w swoim regionie;
  • Nadzór i kontrola działań związanych z funkcjonowaniem podległych sklepów zgodnie ze standardami firmy;
  • Monitorowanie pracy personelu, zarządzanie wskaźnikami KPI;
  • Dbanie o rozwój pracowników;
  • Rekrutacja i szkolenie podległego zespołu.

Wymagania wobec kandydatów:

  • Zdolności menedżerskie;
  • Dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny);
  • Dyspozycyjność;
  • Umiejętność planowania i realizacji powierzonych zadań;
  • Doświadczenie w branży odzieżowej;
  • Doświadczenie w zarządzaniu personelem;
  • Dobra organizacja pracy własnej i zespołu;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Szukamy osób otwartych, komunikatywnych, odpowiedzialnych, mających pasję do pracy w branży retail.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia – umowę o pracę;
  • Stałe wynagrodzenie + system premiowy;
  • Przyjazną atmosferę pracy;
  • Pracę dla stabilnej, znanej marki;
  • Pakiet szkoleń wdrożeniowych i cyklicznych;
  • Możliwość rozwoju;
  • Pakiet świadczeń socjalnych.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.