Regionalny Kierownik Sprzedaży

Grupa4

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Rozpoczynający działalność w Polsce dystrybutor luksusowych alkoholi i cygar poszukuje pracowników do działu sprzedaży.

Obowiązki:
- aktywne pozyskiwanie nowych Klientów również poprzez pracę w terenie;
- realizacja planów sprzedażowych.

Wymagania

Wymagania:
- doświadczenie w branży alkoholi i (lub) cygar;
- doświadczenie w segmencie HoReCa;
- otwartość na nową wiedzę w zakresie sprzedawanych produktów
- ukierunkowanie na realizację celów oraz bardzo dobra umiejętności organizacji pracy;
- łatwości nawiązywania kontaktów i kreatywności;
- wysoka kultura osobista;
- obsługa komputera (pakiet MS Office);
- prawa jazdy kat. B;
- mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Do aplikacji (CV + zdjęcie) prosimy o dołączenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29-08-1997 r. o ochronie danych osobowych".

Prezentacja firmy

Organizacja handlowa oferująca usługi B2B.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
zależne od wyników sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management