Agencja Zatrudnienia KS Service

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Miejsce pracy: Szczecin

ZADANIA

  • pozyskiwanie nowych klientów i podtrzymywanie relacji biznesowych z aktualnymi klientami
  • przygotowywanie i prezentacja ofert handlowych
  • monitorowanie rynku
  • wprowadzanie nowych strategii rozwoju sprzedaży
  • branie czynnego udziału w imprezach targowych i promocyjnych

WYMAGANIA

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie C2
  • co najmniej dwuletnie doświadczenie w pracy w handlu
  • umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych

OFERUJEMY

  • wynagrodzenie w wysokości 6000 złotych brutto
  • służbowy samochód, telefon oraz komputer
  • możliwość odbycia interesujących szkoleń podnoszących kwalifikacje
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy