Regionalny Kierownik Sprzedaży

DSM Building

Rzeszów, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

DSM Building, generalny dystrybutor światowego lidera w branży narzędziowej firmy m♦b PEDDINGHAUS, istniejącej od 1839 roku, której marki znane są na całym świecie ( m.in. Durlach, Magnat, MoB, Xstriker,Peddinghaus, Schröder)

Poszukuje na stanowisko:
Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Zakres obowiązków:
• Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój i budowanie sieci sprzedaży na podległym rynku B2B oraz za samodzielną sprzedaż produktów z branży narzędziowej dla klienta.
Ponadto:
• utrzymywanie trwałych, partnerskich i biznesowych relacji z klientami,
• samodzielne wyszukiwanie szans sprzedaży poprzez aktywne zdobywanie nowych kontrahentów,
• przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji z klientami.

Oferujemy:
• współpracę z producentem branży narzędziowej, będącego liderem na rynku niemieckim,
• nowe wyzwania i możliwość pracy z zaawansowanymi technologicznie narzędziami o najwyższym światowym poziomie,
• kontrakt o współpracy (własna działalność gospodarcza),
• pracę w prężnie rozwijającej się organizacji,
• szansę na rozwój zawodowy oraz możliwość realizacji własnych pomysłów,
• możliwość doskonalenia umiejętności handlowych podczas specjalistycznych kursów wprowadzających jak i regularnych tzw. Coaching’owych sprzedażowo-produktowych,
• stała podstawa- plus atrakcyjny system prowizyjny

Wymagania

• znajomość lokalnego rynku B2B ( hurtownie narzędziowe, zakłady pracy, firmy budowlane)- mile widziana
• silna motywacja do pracy, orientacja na cel, samodzielność i energia w działaniu,
• umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,
• komunikatywność i umiejętność budowania trwałych relacji z klientem,
• doświadczenie w sprzedaży produktów z branży narzędziowej,
• posiadanie własnych narzędzi pracy,
• własna działalność gospodarcza,
• znajomość języka angielskiego/niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

DSM Building, generalny dystrybutor światowego lidera w branży na... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis