G-HR Group Sp. z o.o.

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Od: G-HR Group Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Rzeszów, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Warszawa, Białystok, Olsztyn

G-HR Group Sp. z o. o. jest firmą doradczą wspierającą biznes w osiąganiu najwyższej operacyjnej efektywności

Dla naszego klienta – Międzynarodowy producent taśm samoprzylepnych oraz materiałów opakowaniowych. W związku z dynamicznym rozwojem firmy na rynku europejskim – poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nasz klient poszukuje osoby, która będzie odpowiedzialna za sprzedaż produktów firmy na podległym terenie oraz aktywne pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych.

Opis stanowiska:

  • Odpowiedzialność za realizację planów sprzedaży;
  • Aktywne pozyskiwanie oraz obsługa nowych klientów biznesowych na powierzonym terenie;
  • Skuteczne prowadzenie negocjacji na różnych poziomach decyzyjnych;
  • Doradztwo w zakresie doboru innowacyjnych rozwiązań;
  • Monitorowanie i analiza dostępnych danych rynkowych oraz działań konkurencji;
  • Przygotowywanie ofert i tworzenie prezentacji handlowych.

Kogo szukamy:

  • Genialnego managera sprzedaży z doświadczeniem w branży.
  • Wiedza oraz doświadczenie poparte sukcesami w sprzedaży (wymagane doświadczenie w branży taśm samoprzylepnych lub opakowań);
  • Łatwość nawiązywania oraz budowania relacji z klientami;
  • Umiejętność samodzielnego planowania i organizacji pracy oraz proaktywne podejście do poszukiwania i rozwijania nowych możliwości biznesowych;
  • Mile widziana znajomość języka rosyjskiego;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Motywacyjny system wynagrodzeń oparty na jasnych warunkach (podstawa + premia za realizację zadań i celów);
  • Udział we współtworzeniu i dalszym rozwoju sieci sprzedaży i struktur firmy w Polsce oraz atrakcyjne wyzwania zawodowe;
  • Mobilne narzędzia potrzebne do pracy (samochód służbowy, smartfon, laptop);
  • Stabilną współprace w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjny pakiet szkoleń rozwojowych.