Regionalny Kierownik Sprzedaży

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Łodź, łódzkie

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łodź

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na okres próbny

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Wyższe magisterskie

Branża: Praca Sprzedaż - Account Management

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko

Główne obowiązki

•Aktywna sprzedaż i pozyskiwanie nowych klientów.

•Realizacja uzgodnionych planów sprzedaży.

•Koordynacja i podejmowanie działań związanych z kontaktem i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami.

•Przestrzeganie polityki handlowej firmy.

•Poznawanie rynku pracy, jego potrzeby i potencjału - odpowiednie pozycjonowanie oferty firmy.

•Budowanie bazy danych klientów, aktualizowanie, rozwijanie i na bieżąco wykorzystywanie w działaniach.

•Monitorowanie potrzeb rynku i analiza konkurencji.

•Aktywna współpraca z zespołami sprzedażowymi.

•Przygotowanie raportów lub innych sprawozdań w wymaganych terminach.

•Reprezentowanie firmy na zewnątrz poprzez udział w targach, konferencjach i spotkaniach biznesowych.

Wymagania

•Doświadczenie na podobnym stanowisku w Agencji Pracy Tymczasowej, co najmniej 3 lata doświadczenia w sprzedaży usług personalnych.

•Znajomość rynku pracodawców – potencjalnych klientów, mile widziana rozbudowana sieć kontaktów biznesowych na poziomie Zarządów.

•Znajomość przepisów praca pracy i ustawy o pracownikach tymczasowych.

•Znajomość technik sprzedaży i umiejętność ich wykorzystywania.

•Łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientami.

•Umiejętność kierowania projektami.

•Umiejętność szukania rozwiązań dla pojawiających się problemów i gotowość do podejmowania decyzji.

•Ukierunkowanie na cel i umiejętność brania odpowiedzialności.

•Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.

•Bardzo dobra znajomość Excela oraz łatwość w uczeniu się obsługi nowych programów i systemów

•Samodzielność.

•Kreatywność.

•Wysoka kultura osobista.

•Prawo jazdy kat. B

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.