REGIONALNY KIEROWNIK SPRZEDAŻY

BERETTA-MED

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Beretta-Med znany producent odzieży medycznej poszukuje kreatywnych osób z własną działalnością gospodarczą i własnym autem.Do głównych obowiązków należy pozyskiwanie nowych odbiorców naszej odzieży i utrzymywanie dobrych relacji ze stałymi klientami.Jest to samodzielna praca na powierzonym terenie z zastrzeżeniem wyłączności.Odbiorcami naszej odzieży jest głównie prywatny sektor służby zdrowia : szpitale,kliniki,gabinety lekarskie i stomatologiczne,laboratoria,weterynaria.Zaopatrujemy również salony kosmetyczne i spa.Oferujemy :ciekawą i samodzielną pracę, profesjonalne doradztwo i stałą opiekę, szkolenie wstępne, pakiet reklamowy ( katalogi + wzory odzieży),wysokie wynagrodzenie prowizyjne.Firma wyraża zgodę na łączenie współpracy kierownika regionalnego z inną niekonkurencyjną firmą
Oferujemy

-ciekawą i samodzielną pracę
-profesjonalne doradztwo i stałą opiekę
-szkolenie wstępne
-pakiet reklamowy ( katalogi + wzory odzieży)
-wysokie wynagrodzenie prowizyjne

Firma wyraża zgodę na łączenie współpracy kierownika regionalnego z inną niekonkurencyjną firmą

Wymagania

Wymagania
• wykształcenie min. średnie
• doświadczenie w sprzedaży min. 3 lata
• dyspozycyjność oraz gotowość do częstych podróży służbowych
• prawo jazdy kat. B - własny samochód osobowy
• doświadczenie w branży medycznej mile widziane
• własna działalność gospodarcza

Prezentacja firmy

BERETTA-MED zajmuje się produkcją odzieży medycznej

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Czas trwania umowy
nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi