Regionalny Kierownik Sprzedaży

Klient infoPraca.pl

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej, w związku z rozwojem dystrybucji w regionie Południa Polski, do działu sprzedaży B2B poszukujemy:

Regionalnego Kierownika Sprzedaży

Kierownik będzie odpowiedzialny za zarządzanie zespołem Przedstawicieli Handlowych, zarządzanie sprzedażą w regionie w relacjach B2B, kreowanie i wdrażanie strategii handlowo - marketingowej, zarządzanie powierzonym budżetem, współpracę z działem marketingu w tworzeniu strategii produktowej, analizy rynku, przygotowywanie raportów i analiz.

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą w relacji B2B w branży produktów technicznych
  • Nastawienie na cel, skuteczność w działaniu
  • Prawo jazdy kat. B, umiejętność obsługi pakietu Office
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się międzynarodowej strukturze, atrakcyjne wynagrodzenie, narzędzia i warunki pracy, dofinansowanie dodatkowego ubezpieczenia i pakietu sportowego, możliwość powiększania zakresu kwalifikacji poprzez szkolenia i zdobywanie nowych doświadczeń biznesowych.

Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz ze zgodą na prze-chowywanie i przetwarzanie danych osobowych

Prezentacja firmy

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Kadra zarządzająca, Praca Budownictwo / Praca na budowie