Opis stanowiska pracy

Dział Sprzedaży Mondi Szczecin Sp. z o.o. oczekuje Pani/ Pana wsparcia na stanowisku:

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Twoje zadania:

  • Odpowiedzialność za zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta,
  • Realizowanie celów sprzedażowych poprzez aktywne pozyskiwanie klientów z branży tektury falistej na rynku niemieckim,
  • Planowanie sprzedaży,
  • Inicjowanie i utrzymywanie współpracy z klientami i partnerami biznesowymi,
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na określonym rynku

Nasza oferta:

  • Zatrudnienie w firmie o silnej pozycji na rynku;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • System premiowy,
  • Wiele programów motywacyjnych,
  • Szeroki pakiet socjalny,
  • Kasa zapomogowo – pożyczkowa,
  • Możliwość poznania nowoczesnych technologii i systemów zarządzania stosowanych w przemyśle;
  • Szansa rozwoju zawodowego w ramach międzynarodowej organizacji i szeroki pakiet szkoleń.

Twój profil:

  • wykształcenie wyższe,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w branży na podobnym stanowisku,
  • znajomość języka niemieckiego,
  • znajomość pakietu MS OFFICE,
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • bardzo dobrej organizacji czasu pracy,
  • umiejętność radzenia sobie ze stresem,
  • Nastawienie na wyniki oraz ciągłe dążenie do ulepszeń,
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych.

Prezentacja firmy

Mondi Szczecin Sp. z o.o. jest wiodącym producentem tektury falistej i o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta, Praca Kadra zarządzająca, Praca Sprzedaż - Account Management