Opis stanowiska pracy

Do zadań osoby zatrudnionej należeć będą:

  • nadzór nad działalnością oddziału firmy, w tym podległego zespołu
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów i współpraca z obecnymi w woj. śląskim, dolnośląskim i małopolskim
  • realizacja planów sprzedażowych w powierzonym regionie
  • prowadzenie rozmów handlowych oraz doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów
  • przygotowywanie ofert handlowych i realizacja zamówień
  • analiza rynku oraz monitoring działań konkurencji
  • wdrażanie działań marketingowych
  • sporządzanie raportów z przebiegu wykonywanej pracy do centrali w Poznaniu

Wymagania:

  • wykształcenie o profilu technicznym
  • min. 4 lata doświadczenia zawodowego
  • znajomość branży
  • zdolności sprzedażowe i negocjacyjne
  • silna motywacja do działania
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • gotowość do odbywania podróży służbowych

Atuty dodatkowe:

  • doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników
  • dyspozycyjność
  • znajomość procedur przetargowych
  • chęć podnoszenia kwalifikacji
  • znajomość programu Symfonia Handel
  • znajomość języka obcego

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju - szkolenia zawodowe
  • umowę o pracę na pełny etat
  • stałą atrakcyjną podstawę wynagrodzenia plus premie
  • niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód
  • prywatną opiekę medyczną

Prezentacja firmy

Lider HVACR z 30-letnim stażem w branży chłodnictwa i klimatyzacji.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/04/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Kadra zarządzająca