Regionalny Kierownik Sprzedaży

Michael Page

Katowice, śląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy z branży FMCG z kategorii napojowej, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko Regionalnego Kierownika Sprzeda¿y na region południowo-zachodni. Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za zarządzanie podległym zespołem handlowym w kanale HoReCa.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży FMCG posiadająca najbardziej rozpoznawalne marki w swojej kategorii. Dzięki innowacyjnemu podejściu do rozwoju sprzedaży, wykorzystując różne kanały dotarcia do konsumenta, świadomość marek rośnie, a pracownicy mają możliwości wdrażania swoich inicjatyw. W związku ze zmianami w strukturach, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko Regionalnego Kierownika Sprzedaży na region województwa dolnośląskiego, śląskiego, opolskiego i łódzkiego.

Opis stanowiska

  • Efektywne zarządzanie podległym terenem w kanale HoReCa w celu maksymalizacji sprzedaży,
  • Zarządzanie zespołem Przedstawicieli Handlowych,
  • Ustalanie celów dla podległego zespołu oraz utrzymywanie wysokiego poziomiu zaangażowania i motywacji,
  • Bliska praca z zespołem poprzez regularne, wspólne wizyty handlowe w celu wypracowania wysokiej jakości obsługi klienta,
  • Umiejetność definiowania trendów rynkowych,
  • Odpowiedzialność za rozwój członków zespołu poprzez regularny coaching.

Profil kandydata

  • Min. 4 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG,
  • Doświadczenie w pracy z kanałem HoReCa, hurtowym lub sieciami lokalnymi,
  • Umiejętność rozwoju podległego zespołu, identyfikacji obszarów rozwojowych i motywowania,
  • Strategiczne podejście do prowadzenia podległego biznesu, doświadczenie w prowadzeniu projektów międzydziałowych,
  • Zamieszkanie w centrum regionu woj. opolskiego, śląskiego, łódzkiego,
  • Znajomość j. angielskiego- mile widziana.

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie i system bonusowy kwartalny i roczny,
  • samochód służbowy,
  • opieka medyczna i karta sportowa.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Katowice
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page