Regionalny Kierownik Sprzedaży - Przemysł / Budownictwo

Michael Page

Gdańsk, pomorskie

Michael Page Michael Page

Główne zadania na stanowisku Regionalnego Kierownika Sprzedaży będą koncentrowały się na rozwoju współpracy z użytkownikami końcowymi i dystrybutorami na podległym terenie.

Zarządzanie relacjami z istniejącymi kluczowymi klientami oraz poszukiwanie nowych możliwości biznesowych.

Odpowiedzialność za Północną lub Północno Zachodnią część Polski.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest firma działając w obszarze zarządzania zasobami i filtracji wody.

Jest to międzynarodowa organizacja, która z powodzeniem działa od ponad 30 lat na rynku Polskim.

Prowadzona rekrutacja związana jest z rozwojem nowych segmentów biznesu - Budownictwo oraz Przemysł.

Opis stanowiska

  • Budowanie oraz utrzymywanie relacji biznesowych z klientami: użytkownikami końcowymi oraz dystrybutorami.
  • Wdrażanie strategii rozwoju biznesu i generowanie sprzedaży zgodnie ze strategią firmy.
  • Zarządzanie relacjami z istniejącymi kluczowymi klientami oraz poszukiwanie nowych możliwości biznesowych.
  • Wykonywanie analiz rynku, przekazywanie rekomendacji.
  • Tworzenie planów działania w określonym obszarze.
  • Wprowadzanie danych dotyczących spotkań służbowych oraz prowadzonych projektów do systemu Sales Force.

Profil kandydata

  • Doświadczenie w działalności sprzedażowej w segmencie Przemysłu lub Budowlanym w zakresie: filtracji wody, pomp, systemów HVAC lub systemów ciepłowniczych.
  • Udokumentowane osiągnięcia w zakresie sprzedaży do klienta końcowego oraz poprzez kanał dystrybucyjny.
  • Wykształcenie techniczne będzie dodatkowym atutem.
  • Wysoki poziom samodzielność w działaniu.
  • Gotowość do podróży służbowych.
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

Nasz klient oferuje pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.

Oferta obejmuje niezbędne narzędzia pracy oraz dodatkowe benefity pozapłacowe.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Gdańsk
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page