Regionalny Kierownik Sprzedaży (produkty świeże) - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Nasz Klient, jedna z najprężniej działających krajowych firm z branży FMCG food, szuka Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Regionalny Kierownik Sprzedaży (produkty świeże)Miejsce pracy: Warszawa

Nasz Klient szuka doświadczonego kierownika sprzedaży, który sprawnie organizuje pracę podległego zespołu i odnajduje się w negocacjach z wymagającymi partnerami handlowymi (dystrybutorzy i sieci lokalne). Atutem będzie doświadczenie w pracy na kategoriach fresh / przekąski

Zadania:

  • Bieżąca realizacja planów sprzedaży
  • Zarządzanie strukturą sprzedażową na podległym terenie
  • Coaching zespołu, doskonalenie technik sprzedaży, motywowanie pracowników
  • Kontrola i rozwój jakościowych aspektów pracy w podległym zespole
  • Tworzenie strategii sprzedaży krótko- i długoterminowej (kierunki rozwoju, harmonogram działań promocyjnych)
  • Negocjowanie warunków umów handlowych
  • Realizacja celów jakościowych (pokrycie terenu, dystrybucja, ekspozycja, dodatkowe serwisy, ilość i jakość akcji promocyjnych)
  • Analiza rynku, wyników sprzedaży i działań konkurencji
  • Ścisła współpraca z działami marketingu, trade-marketingu i zarządzania kategorią

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedaży w terenie w branży FMCG (optymalnie spożywka), atutem będzie doświadczenie we wdrażaniu innowacji
  • Dojrzałość biznesowa, zaangażowanie i determinacja w działaniu, silne nastawienie na wynik i realizację celu
  • Odpowiedzialność, komunikatywność i wysokie umiejętności interpersonalne

Oferujemy:

  • Odpowiedzialną pracę w stabilnej firmie (lider w Polsce), pracę z produktem premium
  • Ciekawe wyzwania zawodowe,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i benefity pozapłacowe,
  • Agresywny system premiowy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.