REGIONALNY KIEROWNIK SPRZEDAŻY (praca Cała Polska)

Wójcik Fashion S. A. _4

Bielsko-Biała, Katowice, Warszawa, Kraków, śląskie

Miejsce pracy: Bielsko-Biała, Katowice, Warszawa, Kraków

Do obowiązków Regionalnego Kierownika Sprzedaży należy: Znajomość i umiejętność stosowania standardów oraz procedur związanych z organizacją sprzedaży, obsługą klientów i visual merchandisingiem w sieci detalicznej firmy.

Obszar pracy: teren całej Polski

Od potencjalnego kandydata oczekujemy:

  • minimum 2-4 letnie doświadczenie na stanowisku handlowym,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży odzieżowej,
  • uprawnienia: z prawem jazdy kat. B,
  • dobrej organizacji pracy, komunikatywności,
  • zdolności prowadzenia negocjacji,
  • znajomości obsługi komputera,

Zakres obowiązków Regionalnego Kierownika Sprzedaży:

  • odbywanie wizyt u klientów,
  • wizytowanie salonów wg wyznaczonego harmonogramu wizyt oraz bieżące raportowanie przebiegu wykonanej pracy do przełożonego,
  • realizacja strategii rynkowej i prowadzenie dokumentacji sprzedażowej,
  • nadzór nad sprawnym przebiegiem inwentaryzacji,
  • doskonalenie wiedzy technicznej dotyczącej produktu,
  • sporządzanie rocznych i tercjalnych planów sprzedaży produktów,
  • tworzenie raportów z postępów realizacji strategii handlowej w powierzonym obszarze,
  • monitorowanie, określanie potrzeb rynku w powierzonym regionie w zakresie popytu na produkty firmy,

Naszym Pracownikom proponujemy:

  • pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • dużą samodzielność w działaniu oraz możliwość samorealizacji,
  • udział w budowaniu wysokiej pozycji marki na rynku w Polsce i za granicą,
  • wyjątkową atmosferę pracy w zgranym, profesjonalnym i doświadczonym zespole,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie powiązane z efektami pracy.

Wybranym kandydatom oferujemy: możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w wiodącej firmie wyznaczającej nowe trendy w branży dziecięcej.

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.