Regionalny Kierownik Sprzedaży Obiektowej

Marbet Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma produkcyjna z 35-letnią tradycją, działająca w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i mebli, poszukuje doświadczonych Kandydatów na stanowisko:

Regionalnego Kierownika Sprzedaży Obiektowej

na rejon województwa: pomorskiego, kujawsko-pomorskiego, warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, dolnośląskiego, wielkopolskiego, lubuskiego, zachodnio-pomorskiego

Numer referencyjny: RKS/1/2017

Opis stanowiska pracy:

  • pozyskiwanie klientów na podległym obszarze,
  • dbanie o dobre relacje z już istniejącymi klientami Spółki,
  • zapewnianie najwyższego poziomu obsługi klienta w celu,
  • maksymalizacji jego zadowolenia z naszych wyrobów i usług,
  • analiza rynku i działań konkurencji na obsługiwanym obszarze,
  • uczestnictwo w projektach pionu handlowego,
  • dbanie o wizerunek Spółki gwarantujący konkurencyjność.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży w branży meblarskiej,
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych z klientami,
  • praktyczna znajomość technik sprzedaży i negocjacji,
  • umiejętność przygotowywania ofert handlowych,
  • umiejętność łatwego nawiązywania relacji interpersonalnych,
  • duży stopień motywacji i dynamizm w działaniu,
  • orientacja na wyniki,
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji,
  • stabilne zatrudnienie,
  • możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji
  •  narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop, Internet mobilny).

Do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. 2014 poz. 1182)".

Prezentacja firmy

Firma Marbet z powodzeniem działa na rynku już od 35 lat z całkowicie po... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi