Regionalny Kierownik Sprzedaży FMCG

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

  • Doświadczenie w branży FMCG- kategoria spożywcza
  • Znajomość obszaru woj. mazowieckiego i łódzkiego - konieczne

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży FMCG , która w swoim portfolio posiada rozpoznawane brandy, cieszące się dużą popularnością w swojej kategorii.

Opis stanowiska

  • Współtworzenie i realizacja strategii firmy poprzez zarządzanie zespołem na podległym terenie woj. mazowieckiego i łódzkiego,
  • Budowanie i utrzymywanie jak najlepszych relacji z kluczowymi klientami w celu realizacji celów firmy,
  • Regularne monitorowanie rynku poprzez wizyty w podległym obszarze sprzedaży,
  • Wyznaczanie celów oraz kontrola i rozliczanie zespołu z realizacji przydzielonych zadań,
  • Inicjowanie rozwiązań z zakresu działań marketingowych dostosowanych do lokalnych realiów rynkowych,
  • Odpowiedzialność za P&L oraz budżet roczny obsługiwanych klientów.

Profil kandydata

  • Min. 5 - letnie doświadczenie na stanowisku managera zespołu sprzedaży w branży FMCG,
  • Preferowane doświadczenie z kategorią spożywczą,
  • Doświadczenie na obszarze woj. mazowieckiego - warunek konieczny,
  • Umiejętność strategicznego myślenia i skutecznej egzekucji z podległym zespołem,
  • Bardzo dobre umiejętności analityczne,
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji.

Oferujemy

  • pakiet benefitów pozapłacowych,
  • atrakcyjny system bonusowy,
  • samochód służbowy.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page