Regionalny Kierownik Sprzedaży (Dystrybucja) Area Sales Manager (Trade Channel)

HRK S.A.

Wrocław, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta, specjalizującgo się w projektowaniu i sprzedaży oświetlenia, w związku z rozwojem firmy poszukujmy młodych i ambitnych osób do pracy na stanowisku:

Regionalny Kierownik Sprzedaży (Dystrybucja) Area Sales Manager (Trade Channel)Miejsce pracy: Wrocław

Twoje obowiązki:

  • Rozwój kanału sprzedaży hurtowej poprzez rozwinięcie współpracy z istniejącymi oraz pozyskanie nowych dystrybutorów hurtowych i firm elektroinstalacyjnych;
  • Zarządzanie sprzedażą w powierzonym regionie i kanale (Polska południowo - zachodnia);
  • Możliwość budowania struktur handlowych w powierzonym regionie;
  • Przygotowanie ofert handlowych i odpowiedzi na zapytania ofertowe;
  • Osiągnięcie zaplanowanego poziomu zysku i sprzedaży;
  • Monitorowanie oraz analizowanie trendów rynkowych i konkurencji w celu identyfikacji nowych obszarów rozwoju biznesu;
  • Regularne podróże służbowe.

Twój profil:

  • Doświadczenie w sprzedaży hurtowej produktów technicznych;
  • Znajomość branży hurtowni elektrotechnicznych będzie dodatkowym atutem;
  • Wykształcenie średnie lub wyższe;
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;
  • Wysoka kultura osobista oraz rozwinięte umiejętności organizacyjne i interpersonalne;
  • Umiejętność budowania i utrzymania trwałych, partnerskich kontaktów z klientami;
  • Pro-aktywność i samodzielność w działaniu oraz determinacja w realizacji wyznaczonych celów.

Oferujemy:

  • Dynamiczne i innowacyjne środowisko pracy otwarte na nowe idee i pomysły;
  • Pracę ze wspaniałymi ludźmi, pasjonatami naszych produktów;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Pakiet socjalny: dodatkowe ubezpieczenie, pakiet medyczny, kursy językowe;
  • Szkolenia produktowe w Polsce i we Włoszech;
  • Szkolenia handlowe, rozwoju osobistego;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Umowę o pracę.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.