Regionalny Kierownik Sprzedaży ds. HoReCa

S4H Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dołącz do dynamicznie rozwijającej się branży i rośnij razem z nią!
S4H to jeden z liderów na rynku oprogramowania informatycznego dla gastronomii, w którego portfolio znajduje się kilka tysięcy klientów. W związku ze stworzeniem nowego, rewolucyjnego produktu S4H planuje dynamiczny rozwój na rynku warszawskim.

Zadania:
rozwój rynku, pozyskiwanie do współpracy nowych klientów z segmentu HoReCa
utrzymywanie relacji biznesowych, poszerzanie zakresu usługi wśród bazy zdobytych klientów.

Oferujemy:
ciekawą i pełną wyzwań pracę
atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premie za realizację zadań
niezbędne do pracy narzędzia

Wymagania

otwartość na wyzwania, zdolność i chęć do szybkiego uczenia się
przynajmniej kilkuletnie doświadczenie we współpracy z klientami HoReCa na rynku warszawskim lub ogólnopolskim
nie ma znaczenia branża – bardzo mile widziani kandydaci z branży spożywczej/ FMCG, z otwartą głową i chęcią nauki
łatwość nawiązywania relacji biznesowych
umiejętności prezentacyjne i perswazyjne
samodzielność i konsekwencja w dążeniu do celu
ponadprzeciętne wyniki sprzedaży u dotychczasowych pracodawców

Prezentacja firmy

S4H Sp. z o.o. jest twórcą oprogramowania dla gastronomii i hotel... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
Niekoreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
4 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
W zależności od wyników sprzedaży
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż