Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy. Podejmij z nami pracę już dziś i weź udział w konkursie "Pracuj z Randstad i wygrywaj nagrody!” - masz szansę wygrać samochód lub rower! Nie zwlekaj - aplikuj i zarejestruj się w konkursie na www.randstad.pl/konkurs

Dla naszego stałego Klienta aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko

regionalny kierownik handlowy

Nr ref.: 42212
Praca stała
Lokalizacja: woj. wielkopolskie, zachodnio-pomorskie

Zakres obowiązków:
  • pozyskiwanie nowych klientów biznesowych (projektanci, wykonawcy)
  • organizacja spotkań handlowych, prowadzenie negocjacji
  • odpowiedzialność za dokumentację handlową
  • kontrola zamówień
  • zarządzanie regionem
  • działania marketingowe

Oczekiwania:
  • doświadczenie zawodowe na zbliżonym stanowisku w branży technicznej (tj. grzewcza, sanitarna,bądź klimatyzacyjna)
  • doświadczenie w pozyskiwaniu nowych kontrahentów
  • dobra znajomość branży
  • wysoki poziom umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiających swobodną komunikację
  • prawo jazdy kat. B
  • nastawienie na realizację celów sprzedażowych

Oferta:
  • możliwość rozwoju zawodowego w uznanej firmie
  • duża swoboda i samodzielność w działaniu (praca w terenie)
  • niezbędne narzędzia pracy
  • umowa o pracę
  • odpowiedzialność za pełen proces sprzedaży

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)