HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta, jednej z największych firmy z branży FMCG poszukujemy kandydata na stanowisko:

Regionalny Kierownik ds. HurtuMiejsce pracy: Warszawa, Radom, Płock, Pułtusk, Sochaczew

Zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za realizację planów sprzedaży u podległych Dystrybutorów,
  • przygotowanie i odpowiedzialność za  plany wsparcia sprzedaży,
  • zarządzanie powierzonymi środkami trwałymi, materiałami POS oraz  środkami na działania promocyjne,
  • współpraca z Przedstawicielami Handlowymi Hurtowni, przeprowadzanie dla nich szkoleń sprzedażowych i asortymentowych oraz przekazywanie informacji promocyjnych,
  • budowanie relacji z Klientami w celu realizacji nałożonych zadań.

Wymagania:

  • kilkuletnie, poparte sukcesami doświadczenie w zarządzaniu Kluczowymi Klientami w kanale tradycyjnym (dystrybutorzy, hurtownie, sieci lokalne lub Cash&Carry) w branży FMCG,
  • doświadczenie w planowaniu i zarządzaniu budżetem sprzedażowym i promocyjnym,
  • znajomość kanału hurtowego i wysokie umiejętności analityczne i negocjacyjne,
  • nastawienie na cel.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie podstawowe plus premię uzależnioną od wyników,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.