Regionalny Inżynier Sprzedaży

Michael Page

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Michael Page Michael Page

Segment MRO

Rola w aktywnej sprzedaży

Międzynarodowa organizacja

Informacje o kliencie

Nasz Klient jest największym w Europie dostawcą produktów i usług związanych z konserwacją, naprawami i przeglądami przemysłowymi (MRO).

Koncentracja na zrozumieniu potrzeb klienta, zróżnicowana wiedza techniczna oraz portfolio produktowe sprawiły, że firma stała się liderem na rynku w wielu krajach.

Ten sukces nie był by możliwy bez zaangażowanego zespołu sprzedaży, dlatego obecnie poszukujemy osób, które mogą wzmocnić Polski oddział w dwóch województwa: Kujawsko_pomorskie oraz Pomorskie.

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność geograficzna za klientów zlokalizowanych w Północnej Polsce: Województwo Pomorskie, Kujawsko-Pomorskie
  • Aktywne pozyskiwanie klientów z segmentu przemysłowego
  • Zarządzanie procesem sprzedaży
  • Współpraca z organizacjami działającymi w skali międzynarodowej jak również klientami lokalnymi
  • Samodzielne negocjowanie warunków współpracy
  • Wdrażanie strategii sprzedaży w poszczególnych obszarach biznesu
  • Zarządzanie relacjami na każdym poziomie organizacji klienta
  • Udział w szkoleniach oraz dbanie o samorozwój

Profil kandydata

  • Min. 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze sprzedaży komponentów technicznych, elektro-technicznych
  • Wykształcenie techniczne
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji i prezentacji
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji
  • Zorientowanie na cel
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z partnerami
  • Gotowość do częstych podróży służbowych

Oferujemy

Nasz klient oferuje atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i system bonusowy związany z efektami pracy.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Bydgoszcz
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page