Opis stanowiska pracy

Platinum Financial Doradcy Finansowi Sp. z o.o. Sp.K.

Nasze Oddziały mieszczą się w Poznaniu, Gnieźnie i Toruniu. Aktualnie, w związku z dynamicznym rozwojem i planowanym otwarciem nowych Oddziałów, poszukujemy doświadczonej osoby do pracy na stanowisku Regionalny Dyrektor Sprzedaży.

Obszar pracy: województwo wielkopolskie i kujawsko-pomorskie

Zadania:

  • tworzenie nowych Oddziałów i budowanie zespołów sprzedażowych
  • rozwijanie i zarządzanie sprzedażą w powierzonym regionie zgodnie ze strategią firmy
  • motywowanie i nadzorowanie pracy zespołów sprzedażowych
  • proponowanie i wdrażanie działań podnoszących wyniki sprzedażowe w powierzonym regionie
  • bieżące monitorowanie rynku
  • sporządzanie raportów dotyczących pracy zespołów sprzedażowych

Oferta:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne warunki finansowe (podstawa i premia)
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy
  • pakiet narzędzi niezbędnych do pracy
  • przyjazna atmosfera w pracy i pomocny zespół
  • przynależność do dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • ubezpieczenie grupowe i prywatna opieka medyczna

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • minimum dwóch lat doświadczenia w zarządzaniu zespołami sprzedażowymi – warunek konieczny
  • znajomości branży finansowej i technik sprzedaży – warunek konieczny
  • umiejętności skutecznego wspierania i motywowania
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej
  • samodzielności, kreatywności i zorientowania na cel
  • czynnego prawa jazdy kat. B
  • gotowości do pracy w terenie

Prezentacja firmy

Jesteśmy grupą niezależnych doradców finansowych z ponad 8-letnim doświa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Bankowość