Regionalny Dyrektor Handlowy

ABC Polskiej Gospodarki Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

ABC Polskiej Gospodarki Sp. z o.o. jest silną międzynarodową marketingową spółką, która od 20 lat z sukcesami działa na rynku europejskim.

Aktualnie chcielibyśmy rozszerzyć swoją drużynę o komunikatywne i świadome celu osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Zadania:

  • Monitoring rynku w wyznaczonym regionie
  • Osobiste prowadzenie rozmów handlowych ( w ramach szkolenia)
  • Budowanie długotrwałych stosunków handlowych z klientami,
  • Analizy potrzeb klientów i propozycje rozwiązań
  • Determinacja w dążeniu do celu
  • Ścisła współpraca w ramie naszej spółki
  • Zarządzanie zespołem sprzedażowym (delegowanie zadań, wyznaczanie celów, nadzór nad ich realizacją, motywowanie, rekrutacja),

Wymagania:

  • Wykształcenie co najmniej średnie
  • Umowę o współpracy - działalność gospodarczą
  • Doświadczenie w zarządzaniu strukturami handlowymi oraz w pracy z kluczowymi klientami (sprzedaż dla klientów korporacyjnych)
  • Wiara w siebie, energia do pracy, wiarygodność
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne
  • Profesjonalizm w kontaktach biznesowych
  • Umiejętność zainteresowania klienta
  • Poczucie celu i wytrwałość
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Ciekawą i samodzielną pracę w dynamiczne i stale rozwijającej się spółce
  • Szkolenie w zakresie marketingu i sprzedaży na najwyższym poziomie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Rozwój osobisty i zawodowy
  • Elastyczność czasową
  • Współpraca z właścicielami najlepszych czeskich i zagranicznych firm
  • Niezbędne narzędzia pracy ( samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy)- po okresie próbnym
  • Wsparcie asystentki, która będzie Państwu pertraktować spotkania biznesowe

Dzięki współpracy z profesjonalistami zyskasz stabilne miejsce pracy, satysfakcjonujące zarobki oraz gwarantowany rozwój umiejętności interpersonalnych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem oraz listem motywacyjnym klikając na poniższy przycisk: