Regionalny Doradca Techniczny

Doradztwo Personalne Ilona Lizak

Bydgoszcz, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Metrohm Polska Sp. z o.o., przedstawiciel szwajcarskiej firmy Metrohm AG, to dostawca unikalnych rozwiązań – sprzętu stosowanego w laboratoriach i w przemyśle. W związku z rozwojem swoich struktur i działalności, w regionie Polski Północnej (woj. pomorskie, zachodniopomorskie, kujawsko - pomorskie) poszukuje:

Regionalnego Doradcy Technicznego

Regionalny Doradca Techniczny będzie odpowiedzialny za promowanie produktów firmy Metrohm we wszystkich branżach przemysłowych, spotkania z klientami i rozpoznawanie ich potrzeb, budowanie relacji, przygotowywanie ofert, także udział w przetargach, współorganizację wystaw, konferencji, seminariów i warsztatów związanych z oferowanym sprzętem laboratoryjnym dla klientów.

Oferujemy stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie będącej światowym liderem w swojej branży, atrakcyjne wynagrodzenie, narzędzia i warunki pracy, możliwość powiększania zakresu kwalifikacji i osobisty rozwój na odpowiedzialnym stanowisku, także poprzez szkolenia w kraju i za granicą.

Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Wymagania

  • Studia wyższe o profilu chemicznym (chemia, technologia chemiczna, inżynieria procesowa, inżynieria chemiczna, biotechnologia)
  • Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów handlowych
  • Profesjonalizm i wysoka kultura osobista, konsekwencja i skuteczność w działaniu
  • Zmysł techniczny
  • Prawo jazdy kat. B i gotowość do częstych podróży służbowych
  • Znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność obsługi komputera (Office)

Prezentacja firmy

<br/>Nasza firma powstała w 2001 roku. Mamy za sobą wiele projektów rekr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia