regionalny doradca techniczny (region: wielkopolski, lubuski,zachodniopomorski)

Capricorn S.A.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

• organizacja i zarządzanie grupą klientów w podległym regionie
• utrzymywanie relacji z dotychczasowymi klientami oraz pozyskiwanie nowych klientów,
• realizacja założeń w zakresie planów sprzedaży i windykacji należności
• sporządzanie raportów i analiz dotyczących podległego obszaru (region: wielkopolski, lubuski, zachodniopomorski)

Wymagania

• chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji sprzedażowych w sektorze B2B
• minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku handlowym
• wykształcenie min. Średnie
• umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji
• obsługa programów: Office, Internet, systemy CRM-mile widziane
• dobra organizacja pracy własnej
• wysoka kultura pracy
• czynne Prawo Jazdy kat B.
• wysoka mobilność (praca w terenie)

Prezentacja firmy

Capricorn S.A. to dynamiczne, nowocześnie zarządzane przedsiębior... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi