Regionalny Doradca Techniczny / Inżynier Sprzedaży / Inżynier Projektu

Fuutonlab

Gdańsk, Sopot, Gdynia, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Jeżeli szukasz pracy ciekawej, sprawiającej MOC satysfakcji, ale również trudnej i wymagającej, której nie będziesz chciał zmienić nawet za 10 lat, nie boisz się pobrudzić rąk na linii produkcyjnej dokonując pomiarów i ulepszeń, lubisz rozwiązywać problemy i co najważniejsze masz w głowie coś więcej niż nitkę łączącą uszy, to prześlij niezwłocznie swoje CV ze zdjęciem.

Do Twoich podstawowych obowiązków będzie należało :
- aktywne poszukiwanie nowych zleceń oraz Klientów,
- opracowywanie ofert techniczno – handlowych,
- przedmiar i wycena realizowanych projektów,
- koordynacja działań firm podwykonawczych przy realizowanych projektach,
- budowanie stałych i długofalowych relacji biznesowych z Klientami,

Oferujemy :
- ultra-ciekawą pracę w niekiepskim zespole,
- niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy,
- umowę o pracę na czas nieokreślony,
- wsparcie merytoryczne,
- szkolenia techniczne w kraju i za granicą,
- realny wpływ na wynagrodzenie,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- +10 do skilla przezajecudownosci ;)

Wymagania

- wykształcenie średnie techniczne lub wyższe techniczne (mechatronika, budowa maszyn, automatyka lub pokrewne),
- podstawowa wiedza techniczna,
- ciekawość świata techniki i nauki,
- silna chęć do zdobywania wiedzy i ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
- inicjatywa, kreatywność oraz konsekwencja w działaniu,
- łatwość nawiązywania kontaktów,
- umiejętność samodzielnej organizacji pracy,
- podstawowa znajomość języka angielskiego,
- prawo jazdy kat. B,

Prezentacja firmy

Firma inżynierska FUUTONLAB - technika próżniowa - oficjalny, wyłączn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi