Regionalny Doradca Techniczno-Handlowy / Kierownik Regionu

A-Lan Technologies s.c.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy ambitnej, kontaktowej osoby, szybko nawiązującej pozytywne relacje interpersonalne, która zbuduje i wzmocni znajomość marki i rozwiązań Systemów Okablowania Strukturalnego ALANTEC oraz LEONI KERPEN na rynku lokalnym.
Teren woj. wielkopolskiego i lubuskiego.
Do głównych zadań należy śledzenie rynku inwestycyjnego, kontakt z wykonawcami inwestycji, inwestorami, biurami projektowymi na powierzonym terenie.

Wymagania

Wymagania:

znajomość lokalnego rynku oraz branży telekomunikacyjnej / elektrotechnicznej ze wskazaniem na zagadnienia związane z okablowaniem strukturalnym
wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,
znajomość obsługi komputera w zakresie środowiska Windows, znajomość środowiska CAD będzie dodatkowym atutem
prawo jazdy kat. B,
z uwagi na prace typu "home office" oczekujemy samodzielności, silnej umiejętności organizacji, samodyscypliny oraz dyspozycyjności.

Obowiązki:

współpraca z dystrybutorami, inwestorami i wykonawcami lokalnymi,
śledzenie rynku inwestycji
pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych,
szkolenia z zakresu oferowanych rozwiązań
prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych
częste podróże służbowe

Oferujemy:

stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
motywacyjny system wynagradzania
możliwość doskonalenia zawodowego
konkurencyjną i atrakcyjną ofertę produktową.
samochód służbowy, telefon komórkowy, komputer itp.

Prezentacja firmy

Prężnie rozwijający się producent i dystrybutor systemów okablowa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż