Regionalny Doradca Techniczno-Handlowy (kanał inwestycyjny)

Michael Page

Warszawa, podlaskie

Michael Page Michael Page

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za kontakt z architektami i rozwój sprzedaży w kanale inwestycyjnym na terenie województwa podlaskiego i okolic.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja będąca lider w przemyśle podłogowym działający na światowych rynkach od ponad 100 lat. W związku z dynamicznym rozwojem firmy w Polsce, poszukujemy doświadczonych i zmotywowanych osób na stanowisko Regionalnego Doradcy Techniczno-Handlowego.

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za realizację budżetu sprzedażowego w powierzonym regionie (woj. podlaskie i okolice)
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z architektami
  • Pozyskiwanie klientów inwestycyjnych
  • Prowadzenie prezentacji i szkoleń produktowych
  • Analiza działań konkurencji

Profil kandydata

  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie w sprzedaży do klientów inwestycyjnych i w kontakcie z architektami
  • Umiejętność prowadzenia szkoleń i prezentacji produktowych
  • Doświadczenie w budowaniu długotrwałych relacji z klientami inwestycyjnymi, generalnymi wykonawcami i biurami architektonicznymi
  • Samodzielność w działaniu i umiejętność zarządzania własnym czasem
  • Mile widziana znajomość branży budowlanych materiałów wyposażenia wnętrz
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Praca w stabilnej firmie, będącej liderem w swojej branży
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Narzędzia pracy: samochód, komórka, tablet
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page